MLS ületunnitöö reeglid

Major League Soccer mängud on madalad, ja see paneb sind istme servale. Iga eesmärgi saavutamise võimalus muutub oluliseks ja asjad ajavad aeglaselt pingeliseks. Madalad skoorid tähendavad suuremat võimalust löögi jaoks, kuid ärge põnege ületunnitöö eest; ainult mänguväljakute mängud on-field tiebreakers.

Kahe jalaga Tiebreaker

Regulaarsed hooaja MLS mängud lõpevad 90 minutiga, isegi kui skoor on seotud, kuid mängu mõju määratakse ära eemalasuvate reeglite järgi. Enamik MLS võistlusi mängivad üksteist kaks korda hooaja jooksul. Sidusmänguse saatuse kindlaksmääramiseks võidab meeskond, kes võitis kahemõttelisi seeriat kõige rohkem ära, eesmärgi "võidab". Näiteks kui galaktika ja tulekahju ühendavad esimese aasta mängu LA-s 4-4-l, siis tabas Galaxy Chicagos 3-2 tulekahju, tuli tulekahju tagasiulatuvalt "võitma" esimest mängu, kuna nad said neli "ära "eesmärgid LA, samas LA ainult viskas kolm eesmärki Chicagos.

Kaks ületunnitut ja karistust

Mängufunktsiooniga seotud võistluse tulemuseks on 15-minutilise ületunnitöö, mis algab pärast lühikest vaheaega. Ületunnitöö tuleb lõpule viia; pole järsku surma ega "kuldseid eesmärke". Kui skoor on endiselt seotud, algab teine ​​teine ​​15-minutilise ületunnitöö järel mõni teine ​​paus, mis ka mängitakse lõpetamiseks. Karistatakse löögi ja lõppevad mängu. Iga meeskond valib viis erinevat mängijat viiele individuaalsele karistuslöögile, vaheldumisi võistkondade vahel. Kui viie kick-kümne käsku on seostatud, siis võidab iga võistkond ühe täiendava karistuslöögiga kuni löögi lõpuni katki.